Chopper doplňky

   Pro příznivce chopperů a cruiserů máme připraven široký výběr kufrů, brašen, rolek a spostu dalších doplňků. 

CHOPPER DOPLŇKY - e-shop

SK verzia - chopper doplnky

 

 

 
Co by ve Vaší výbavě nemělo chybět?
 
  • Kožené držáky nápoje - Díky nim budete mít pití vždy po ruce! Držáky nápojů jsou vyrobeny z kůže a připevňují se pomocí kožených popruhů.
  • Kožené moto kufry – Kufry jsou vyrobeny z kvalitní kůže. Aby si zachovávaly svůj tvar, jsou z vnitřní strany vyztuženy plastovým zpevněním. Součástí kufru je ucho pro uchopení a také popruhy pro připevnění kufru. Jako doplněk si můžete dokoupit kapsičky na boční strany kufru.

 
  • Motoválce – Upevňují se na zadní část motorky. Většina z nich je vyrobena ze 100% voděodolného materiálu. Motoválce jsou oblíbené pro svou jednoduchou montáž, nízkou cenu a univerzálnost.

 
  • Kožené moto rolky – Rolky jsou vyrobeny z pravé kůže. Většina z nich je z vnitřní strany vyztužena plastovým zpevněním, aby si zachovaly svůj stálý a neměnný tvar. Připevňují se pomocí kožených přezek.

 
  • Kožené moto brašny – Moto brašny jsou dodávány v páru (pravá + levá). Jsou vyrobeny z kvalitní kůže a stejně jako kufry či rolky jsou z vnitřní strany vyztuženy plastovým zpevněním. 

 
  • Kožené pásy na nádrž – Jsou vyrobeny z pravé kůže. Spodní část pásu bývá podšita látkou, pěnovkou či jiným materiálem, aby nedocházelo k poškozování laku na nádrži. Pás na nádrž si musíte zvolit podle značky a modelu Vašeho motocyklu.

 

www.motoobleceni-na-motorku.cz